Lista miejsc, w których będą mammbobusy w lipcy, zostanie opublikowana wkrótce. Prosimy o cierpliwość.

Powiat bełchatowski

  • 4 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza 1, Bełchatów.
  • 6 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza 1, Bełchatów.
  • 12 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza 1, Bełchatów.
  • 18 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Ośrodek Zdrowia, Osiedlowa 2, Kleszczów.
  • 19 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Miejskie Centrum Kultury, Plac Narutowicza 1, Bełchatów.

Powiat brzeziński:

  • 4 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Urząd Miasta, Sienkiewicza 16, Brzeziny.
  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica– Remiza OSP, Dmosin 9.
  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka-Remiza OSP, Dmosin 9.
  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Urząd Miasta, Sienkiewicza 16, Brzeziny.
  • 24 czerwca2016 r. – godz. 08.00 – 15.00 – LUX MED. – Remiza OSP, Dmosin 9.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – OSP, Wojska Polskiego 6A, Jeżów

Powiat kutnowski:

  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – LUX MED. – Kaufland, Wyszyńskiego, Kutno.

Powiat łaski:

  • 16 czerwca2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Administracja Osiedla, Jana Pawła II 6A, Łask.

Powiat łęczycki:

  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.- OSP, Daszyna 35.

Powiat łowicki:

  • 4 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – II LO, Ułańska 2, Łowicz.
  • 18 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – SP ZOZ Przychodnia, Ułańska 28, Łowicz.
  • 26 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Kościół Matki Bożej Nieustannej Pomocy, Brzozowa 15, Łowicz.

Powiat łódzki wschodni:

  • 6 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Remiza OSP, Brójce.
  • 13 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Medkol, Przejazd 6, Koluszki.
  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. - Remiza OSP, Brójce.

Miasto Łódź:

  • 3 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Przedszkole 105, Szamotulska9, Łódź.
  • 4 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Akademicki Klub Spotrowy, Lumumby 22/26, Łódź.
  • 6 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Szpital Bonifratrów, Kosynierów Gdyńskich, Łódź.
  • 7 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica - Szpital Bonifratrów, Kosynierów Gdyńskich, Łódź.
  • 7 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Targowisko „Górniak”, Piotrkowska 317, Łódź.
  • 8 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica - Szpital Bonifratrów, Kosynierów Gdyńskich, Łódź.
  • 8 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Targowisko „Górniak”, Piotrkowska 317, Łódź.
  • 9 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Spółdzielnia Mieszkaniowa, Armii Krajowej 32, Łódź.
  • 10 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Dział techniczny SM „Dąbrowa”, Zbaraska 11, Łódź.
  • 10 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Spółdzielnia Mieszkaniowa, Morcinka 1, Łódź.
  • 10 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Spółdzielnia Mieszkaniowa, Armii Krajowej 32, Łódź.
  • 11 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Dom Handlowy, Central I, Piotrkowska 165/169, Łódź.
  • 11 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Królewska 13/15, Łódź.
  • 12 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Adninistracja Osiedla „Chojny-Zatorze”, Strażacka 9, Łódź.
  • 14 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED. –Mosir, Ks. Skorupki 21, Łódź.
  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Administracja Osiedla „Chojny-Zatorze”, Strażacka 9, Łódź.
  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Przychodnia Omnimed, Zgierska 249, Łódź.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Centrum Medyczne, Retkińska 127, Łódź.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Szpital św. Rodziny, Wigury 19, Łódź. 18 czerwiec 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Manufaktura, Karskiego 5, Łódź.
  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Sukcesja, Al. Politechniki 1, Łódź.
  • 22 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Sukcesja, Al. Politechniki 1, Łódź.
  • 22 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka – Kaufland, Kilińskiego 296, Łódź.
  • 22 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – SP im. W.Jagiełły, Łagiewnicka 118, Łódź.
  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Przychodnia RI-MED, Rajdowa 8, Łódź.

Powiat opoczyński:

  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Ośrodek Zdrowia, Akacjowa 2, Poświętne.
  • 16 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ VITA_MED, Partyzantów 1a, Opoczno.
  • 28 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Poradnia Rodzinna, Petrykozy 77, Petrykozy.

Powiat pabianicki:

  • 13 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Remedium, Pl. Kościuszki 10A, Konstantynów Łódzki.
  • 14 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED. – Kaufland, Grobelna 9, Pabianice.
  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Gminny Ośrodek Zdrowia, Sienkiewicza60, Dobroń.
  • 22 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.- Kaufland, Grobelna 9, Pabianice.
  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka – Kaufland, Spółdzielcza 1, Konstantynów Łódzki.
  • 26 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Szkoła Podstawowa 3, Mokra 28/34, Pabianice.
  • 30 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Eskulap, Kopernika 23, Konstantynów Łódzki.

Powiat pajęczański:

  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – OSP, Krasińskiego 2, Siemkowice.
  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Urząd Gminy i Miasta, Parkowa 8/12, Pajęczno.
  • 16 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Ośrodek Zdrowia, 1000-lecia 18, Kiełczygłów.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka - Ośrodek Zdrowia, 1000-lecia 18, Kiełczygłów.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka - OSP, Krasińskiego 2, Siemkowice.

Powiat piotrkowski:

  • 13 czerwca2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Przedszkole, Kwiatowa 7A, Gorzkowice.
  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Amicus Med., Sportowa 32/34, Wolbórz.
  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Zakład Usług Komunalnych, Kosowska2, Moszczenica.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Miejski Dom Kultury, Wolbórz.

Miasto Piotrków Trybunalski:

  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka - Kaufland, Wojska Polskiego 121, Piotrków Trybunalski

Powiat poddębicki:

  • 16 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED. – Urząd Miejski, Łódzka 17/21, Poddębice.
  • 16 czerwca 2016 r. - godz. 14.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED. – OSP, Łódzka 1, Dalików.
  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Remiza OSP, Zadzim 44.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – OSP, Plac Powstańców, Dalików.

Powiat radomszczański:

  • 13 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica - Centrum Medyczne Volver, Reymonta 62, Radomsko.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 08.00 – 15.00 – LUX MED. – Urząd Gminy, Wyzwolenia 36, Ładzice.
  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – LUX MED. – Plac przy Urzędzie Gminy, Krótka 4, Żytno.
  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED. – Gminny Ośrodek Zdrowia, Masłowice 38, Masłowice.
  • 22 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – LUX MED. – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Leśna 2, Kodrąb.
  • 23 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – LUX MED. – ośrodek Zdrowia, Częstochowska 25, Przedbórz.

Powiat rawski:

  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka – Zespół Szkół, Zwolińskiego 46, Rawa Mazowiecka.

Powiat sieradzki:

  • 13 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED. – Plac Wojewódzki 1, Sieradz.
  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Remiza OSP, Szeroka17, Złoczew.
  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Remiza OSP, Wróblew.
  • 16 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – LUX MED. – urząd Gminy, Ks. Dalaka 2, Klonowa.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 08.00 – 15.00 – LUX MED. – Hala Kalisz Arena, Hanki Sawickiej, Goszczanów.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 08.00 – 15.00 – LUX MED. –Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Sulwińskiego 31, Błaszki.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Centrum, Koźmińska 9, Warta.

Miasto Skierniewice:

  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka – Kaufland, Wyszyńskiego 13/15, Skierniewice.

Powiat skierniewicki:

  • 16 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Gimnazjum , Akacjowa 2, Maków.

Powiat tomaszowski:

  • 26 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – Urząd Gminy, Spalska 2, Inowłódz.

Powiat wieluński:

  • 1 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica- Plac Kościuszki 8, Wieluń.
  • 2 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica-Plac Legionów 8, Wieluń.
  • 13 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.-Urząd Gminy, Pątnów 48.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica – NZOZ Marmed, Dzietrzniki 108 a.
  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka-Kaufland, Ks. Popiełuszki 1, Wieluń.
  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00–NZOZ Profilaktyka i Diagnostyka-Urząd Gminy, Patnów 48.

Powiat wieruszowski:

  • 15 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.-Stadiun WKS Prosna, Sportowa 4, Wieruszów.
  • 16 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.-Gminny Osrodek Kultury, Wieruszowska 8, Galewice

Powiat zduńskowolski:

  • 4 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica –Zespół szkół Ogólnokształcących, Głowna 19, Zapolice.
  • 9 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica –Urząd Miasta, Złotnickiego 12, Zduńska Wola.
  • 10 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica –Urząd Miasta, Złotnickiego 12, Zduńska Wola.
  • 12 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 12.00 - NZOZ MAMMO-MED.-Gimnazjum nr.1, Parkowa 5, Zduńska Wola.
  • 14 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica-Przychodnia Zdrowia, Piotrkowska 25, Szadek.
  • 17 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica- Zespół szkół, Janiszewice 17.
  • 20 czerwca2016 r. – godz. 09.00 – 16.00 – LUX MED.-Zduńskowolskie Centrum Integracji, Plac Wolności 26, Zduńska Wola.

Powiat zgierski:

  • 12 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica-Urząd Miasta, Jana Pawła II, Zgierz.
  • 15 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 12.00 - NZOZ MAMMO-MED.-Urząd Miasta, Kościuszki 27, stryków.
  • 15 czerwca 2016 r. - godz. 09.00 – 17.00 - NZOZ MAMMO-MED.-MOSiR, Wschodnia 2, Zgierz.
  • 20 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica-Ośrodek Zdrowia, Brzozowa 23 a, Grotniki.
  • 21 czerwca 2016 r. – godz. 09.00 – 17.00 – NZOZ Medica-Remiza OSP, Biała.
  • 24 czerwca 2016 r. – godz. 08.00 – 15.00 – LUX MED.- Komenda Straży Pożarnej, Łąkowa 6, Zgierz.