Email: nfz łódz

Subject: sanatorium

Message: czy mogę zrezygnować z sanatorium i jakie poniosę konsekfencje bez podania przyczyny

Email: Aneta K

Subject: Czas oczekiwania

Message: Dzień dobry,chciałabym się spytać, jak długi jest czas oczekiwania na sanatorium w górach (konkretnie Krynica, Szczawnica). Mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa od 6 lat rehabilitacja w poradni. Mieszkam w Łodzi.

Email: Anna_B

Subject: Zapłata za zabiegi w sanatorium

Message: Dzień dobry, przez 8 lat wyjeżdżałam komercyjnie na zabiegi do sanatorium. W tym roku pogorszyła się moja sytuacja finansowa. Czy w związku z tym jest możliwość abym ja zarezerwowała sobie sanatorium wraz z noclegami i wyżywieniem a NFZ zapłaciłby za zabiegi? Chciałabym nadmienić, że często lekarz rodzinny pytał mnie czy nie chcę skorzystać z sanatorium, ale wiem, że terminy są takie, że nie zawsze będę mogła skorzystać (chodzi o charakter pracy, gdzie pracodawca nie zawsze może dać mi wolne na takie leczenie).
Pozdrawiam serdecznie Anna

Email: Aga

Subject: skrocenie pobytu

Message: Moj pobyt w sanatorium ma sie zwkonczyc 27 grudnia. Wiadomo ze w swieta nie ma zabiegow. Czy jest mozliwosc skrocenia pobytu do 24 grudnia?

Email: Ewa

Subject: czas oczekiwania

Message: Witam! Wysłałam skierowanie do sanatorium i po 2 miesiącach otrzymałam odpowiedz ze muszę uzupełnić jeszcze pewne dane medyczne. Ponownie wysłałam skierowanie z uzupełnieniem i czekam teraz na ocenę lekarza. Czy znów będę musiała czekać kolejne dwa miesiące?

Email: Maria

Subject: zwroty

Message: Mam nr w kolejce do sanatorium. Chcialabym jednak dostac sie do konkretnego sanatorium. Czy w ramach zwrotow moge sie dopytywac o wolne miejsce w tym sanatorium czy tez ze zwrotow mozna korzystac tylko aby szybciej wyjechac i nie mozna wybrac miejsca? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Email: Aneta

Subject: choroba g36

Message: Czy skierowanie z rozpoznaniem g36 może być pozytywnie rozpatrzone czy tez na ta chorobę nie należy się pobyt w sanatorium?

Email: Zofia Z

Subject: sanatorium

Message: Złożyłam wniosek do sanatorium w  9 grudnia 2015r. Schorzenie to neurologia, reumatologia i kardiologia. Proszę o podanie najbardziej  przybliżonego terminu wyjazdu na leczenie.

Email: Anna

Subject: Termin wyjazdu do senatorium

Message: Witam otrzymaliśmy skierowanie do sanatorium.Obecnie mamy numer .. i ... numer skierowana 05-17-08.... Chciałbym się dowiedzieć o przybliżony termin wyjazdu.

Email: Janina Cz.

Subject: Termin

Message: Minęło 2 tygodnie od czasu jak dostarczyłam zweryfikowane skierowanie, a do tej pory nie ma mnie uwidocznionej w kolejce. Moja sprawa to 05-16-.....-6 proszę o odpowiedź bo wiąże się to z moimi planami na miesiące następne.