Email: Aga

Subject: skrocenie pobytu

Message: Moj pobyt w sanatorium ma sie zwkonczyc 27 grudnia. Wiadomo ze w swieta nie ma zabiegow. Czy jest mozliwosc skrocenia pobytu do 24 grudnia?

Email: Ewa

Subject: czas oczekiwania

Message: Witam! Wysłałam skierowanie do sanatorium i po 2 miesiącach otrzymałam odpowiedz ze muszę uzupełnić jeszcze pewne dane medyczne. Ponownie wysłałam skierowanie z uzupełnieniem i czekam teraz na ocenę lekarza. Czy znów będę musiała czekać kolejne dwa miesiące?

Email: Maria

Subject: zwroty

Message: Mam nr w kolejce do sanatorium. Chcialabym jednak dostac sie do konkretnego sanatorium. Czy w ramach zwrotow moge sie dopytywac o wolne miejsce w tym sanatorium czy tez ze zwrotow mozna korzystac tylko aby szybciej wyjechac i nie mozna wybrac miejsca? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Email: Aneta

Subject: choroba g36

Message: Czy skierowanie z rozpoznaniem g36 może być pozytywnie rozpatrzone czy tez na ta chorobę nie należy się pobyt w sanatorium?

Email: Zofia Z

Subject: sanatorium

Message: Złożyłam wniosek do sanatorium w  9 grudnia 2015r. Schorzenie to neurologia, reumatologia i kardiologia. Proszę o podanie najbardziej  przybliżonego terminu wyjazdu na leczenie.

Email: Anna

Subject: Termin wyjazdu do senatorium

Message: Witam otrzymaliśmy skierowanie do sanatorium.Obecnie mamy numer .. i ... numer skierowana 05-17-08.... Chciałbym się dowiedzieć o przybliżony termin wyjazdu.

Email: Janina Cz.

Subject: Termin

Message: Minęło 2 tygodnie od czasu jak dostarczyłam zweryfikowane skierowanie, a do tej pory nie ma mnie uwidocznionej w kolejce. Moja sprawa to 05-16-.....-6 proszę o odpowiedź bo wiąże się to z moimi planami na miesiące następne.

Email: Kuracjuszka

Subject: Sanatorium

Message: Proszę o informacje z jakiego miesiąca i roku rozpatrywane są obecnie wnioski na leczenie sanatoryjne i jaki jest termin ich realizacji. Pozdrawiam

Email: Beata

Subject: termin wyjazdu do sanatorium ?

Message: Od 12.2015 r. oczekuję na rehabilitację w sanatorium. Dziś ku mojemu zdziwieniu wchodząc w przeglądarkę skierowań przeczytałam taką oto informację: SKIEROWANIE ZWRÓCONE DO LEKARZA KIERUJĄCEGO W CELU WERYFIKACJI/AKTUALIZACJI DANYCH MEDYCZNYCH Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI JEGO POTWIERDZENIA W OKRESIE 18 M-CY OD DNIA JEGO WYSTAWIENIA Jeszcze kilka tygodni temu była informacja o oczekiwaniu na wyznaczenie miejsca pobytu, a teraz coś takiego...Proszę o pilne wyjaśnienie.Dziękuję.

Email: Małgorzata

Subject: Sanatorium

Message: Witam serdecznie. Czy Łódzki Fundusz Zdrowia ma podpisaną umowę z uzdrowiskiem w Połczynie Zdroju, czy łódzcy pacjenci są wysyłani do tej miejscowości na leczenie sanatoryjne. Wiem, że w tym uzdrowisku jest bardzo bogata baza zabiegowa. Jeśli nie, to czy jest jakaś inna  możliwość aby zostać skierowanym do tej miejscowości, oczywiście poza wyjazdem prywatnym.