Drukuj

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na swoje stoisko podczas Akademickich Targów Pracy 2015. Akademickie Targi Pracy 2015 odbywają się 21 kwietnia 2015 r. (wtorek) w hali Expo Łódź Sp. z o.o. przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Czekamy na Państwa od 9 do 16.

W trakcie Akademickich Targów Pracy 2015 odbędzie się ponad 50 szkoleń prowadzonych przez Wystawców. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Odbędą się one w budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego (CKM/IFE) przy ul. Żwirki 36 oraz w Fabryce Inżynierów przy ul. Stefanowskiego 2.

Serdecznie zapraszamy na wykład przedstawicieli Akademii Zdrowia NFZ, pt.  Nowe formy kształcenia na przykładzie projektu Akademia NFZ.

Wykład rozpocznie się o godzinie 10, są jeszcze wolne miejsca i można zapisać się na szkolenie. Zapisy na szkolenie odbywają się na stronie targów.

W trakcie wykładu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się działalnością Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie nowoczesnej edukacji i promocji zdrowia. Zostanie przedstawiony Portal informacyjny oraz platforma e-learningowa Akademii NFZ, ze szczególnym uwzględnieniem oferty szkoleń e-learningowych.

Serdecznie zapraszamy na stoisko NFZ!

Źródło: rzecznik prasowy i Centrala NFZ