Drukuj

Szanowni Państwo,

Światowy Tydzień Karmienia Piersią jest obchodzony od 1990 r. z inicjatywy międzynarodowej organizacji World Alliance Breastfeeding Action (WABA), która dąży do upowszechnienia karmienia piersią na świecie, zwracając przy tym uwagę na korzyści, jakie z tego wynikają - dla dzieci i dla mam.

Mleko matki to pokarm idealny zarówno ze względów zdrowotnych, jak i ekonomicznych. W Światowym Tygodniu Karmienia Piersią  propagowane jest to, co zostało stworzone przez samą naturę i jest doskonałe - sposób na niezastąpioną więź matki i dziecka.

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaplanował kilka wydarzeń związanych z promocją karmienia piersią.

WYSTAWA

AUDYCJA TELEWIZYJNA

DODATEK DO DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO "ZDROWIE MAMY"

We współpracy z łódzkim oddziałem NFZ redakcja Dziennika Łódzkiego przygotowała cykl 16-stronicowych dodatków zdrowotnych. Pierwsze wydanie ukaże się już 28 maja (sobota). W dodatku znajdą Państwo szereg cennych informacji:

WYWIAD Z DR N. MED. ELENĄ SINKIEWICZ-DAROL

SPOTKANIA Z PRZYSZŁYMI MAMAMI W SZKOŁACH RODZENIA

Wspólnie z położnymi i doradczyniami laktacyjnymi ze szkół rodzenia ŁOW NFZ namawia przyszłe mamy do karmienia piersią. Zapraszamy do śledzenia informacji, gdzie byliśmy i gdzie będziemy!

Spotkanie z przyszłymi mamami w Szkole Rodzenia w Szpitalu w Kutnie

Zapraszamy mamy! Spotkanie w szkole rodzenia w Łodzi

Zapraszamy mamy! Spotkanie w szkole rodzenia w Radomsku

Źródło: Rzecznik Prasowy