Email: Magdalena

Subject: Naprawa protezy

Message: Proteza całkowita zębowa była wykonana 10 m-cy temu, przy myciu upadła i pękła. Czy może być naprawiona w ramach NFZ?

Email: Pacjent

Subject: Zaopatrzenie w wyroby medyczne

Message: Witam mam zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne - soczewki do dali , co powinna dalej zrobić z tym zleceniem

Email: Zofia G.

Subject: Email: Zofia G.

Subject: Odmowa wizyty lekarskiej - czy lekarka postąpiła słusznie ?!

Message: Miałam wyznaczony termin wizyty u okulisty na dzień 1 lutego br.(piątek) na godz. 13:10. Na wizytę czekałam 3 m-ce. Do przychodni zgłosiłam się punktualnie, lecz lekarka nie przyjęłą mnie ponieważ stwierdziła,że powinnam zgłosić się w pierwszej kolejności do rejestracji po kartę. Okazałam się legitymacją emeryta, dowodu  niestety nie miałam przy sobie. W związku z tym lekarka zdecydowała,że mnie nie przyjmie. Tego dnia  przyjmowała pacjentów do godz. 13:30 - ostatni pacjent oczekujący na wizytę wyznaczony na godz. 13:20, został przyjęty przede mną, mnie zaś odesłano z przysłowiowym kwitkiem. Kolejny termin wizyty to 9 maja br.- taki mi zaproponowno, czyli w sumie czas oczekiwana na kontrolę wzroku, to teraz 6 m-cy. Pragnę zaznaczyć, że jestem stałą pacjentką w/w przychodni, leczę się od lat u tego smego lekarza.Czy lekarka miała prawo mnie nie przyjąć i tym samym nie honorowć skierowania od lekarza pierwszego kontaktu?! Przy umawianiu się na wizytę okazałam się dowodem i skierowaniem, które w tej jedynej przychodni na Retkini jest honorowane tylko przez rok. Skierowanie mam aktualne - dane osobowe bez zmian do wglądu w przychodni. Proszę o odpowiedź.

Email: Aleks

Subject: Przychodnia

Message: Witam chciałbym zapytać dlaczego w przychodni przy ul.Kołłątaja 23 w Kutnie pielęgniarki absolutnie nie odbierają telefonów mimo, iż rejestracja jest telefoniczna ponadto jest tam tak brudno podłogi i ściany są tak czarne, że strach ich dotykać strasznie śmierdzi a klita zwana toaletą to poprostu jakaś porażka tam się można zarazić a nie leczyć powyższy fakt bezwzgłędnie zgłoszę do Samepidu i do Ministerstwa Zdrowia.Właściciel owej przychodni o nazwie "Rodzina" doktor (...)

Email: Ewa S.

Subject: Wkładki ortopedyczne na zamówienie

Message: Witam, proszę o informację, gdzie można zamówić i kupić wkładki ortopedyczne na terenie Łodzi, córka ma stwierdzoną krótszą kończynę o 1,5 cm oraz czy jest jakieś dofinansowanie na takie wkładki.

Email: K. Elzbieta

Subject: proteza zebowa

Message: komu przysługuje nieodpłatna proteza zębowa?

Email: Karolina N

Subject: Aparat ortodontyczny

Message: Gdzie mogę zapisać moje 7letnie dziecko aby mogło skorzystać z darmowego aparatu ortodontycznego. Proszę o podanie listy ośrodków które prowadzą zapisy.

Email: Ewa

Subject: Rekonstrukcja piersi

Message: Witam czy jest refundowana rekonstrukcja piersi metodą TRAM ?Dzwonię do nfz i nikt nie odbiera. Pisałam też meila ale nikt nie odpisał.Moze tutaj ktoś odpowie na moje pytanie.Dziękuję i pozdrawiam.

Email: Aneta

Subject: przyjencie pacjenta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Message: CZY JEŚLI JEST NIEOKREŚLONA NIEPŁNOSPRAWNOŚĆ TO CZY MOŻNA PRZYJĄĆ PACJENT JAK ZE STOPNIEM ZNACZNYM

Email: JAROSŁAW O.

 

Subject: DIABETOLOGIA-REFUNDACJA

 

Message: DO GLUKOMETRU DOSTAŁEM RECEPTĘ NA 3-MIESIĘCZNY ZAPAS PASKÓW. OKAZAŁO SIĘ , ŻE GLUKOMETR MOIM ZDANIEM JEST NIEBEZPIECZNY DLA MNIE- POMIAR GLUKOZY Z ŻYŁY OKAZAŁ SIĘ O 26% WYŻSZY NIŻ WSKAZANIA GLUKOMETRU. ZAKUPIŁEM WIĘC NOWY FIRMY BAYER.

CZY LEKARZ 1 KONTAKTU MOŻE PRZEPISAĆ MI ZAPAS PASKÓW REFUNDOWANYCH DO NOWEGO GLUKOMETRU ?

MOŻE TRZEBA NAPISAĆ MU JAKIEŚ OŚWIADCZENIE ?

PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ !!!