Email: Marianna N.

Subject: Ktora jestem w kolejce

Message: Chce zapytać która jestem w kolejce do senatorium

Email: Bożena M.

Subject: Sanatorium

Message: Dzień dobry, proszę o informację jak długo w tej chwili czeka się na sanatorium. Mija wlaśnie 22 miesięcy mojego oczekiwania. Czy są szanse, że za dwa miesiące otrzymam skierowanie? Ile dni przed wyjazdem powinnam otrzymać zawiadomienie. Dziękuję.

Email: Maria P.

Subject: Wyjazd do sanatorium

Message: Z uwagi na problemy z kręgosłupem i ogólnie że stawami proszę o nie przydzielanie mi miejsca z różnicami wysokości terenu. Mój wyjazd się zbliża bo mam ok.3500 oczekiwania w kolejce a mój nr xxxx. Z góry dziękuję.Proszę uwzględnić moją prośbę. Najlepiej miejscowości nadmorskie.

Email: Henryk K

Subject: skierowanie do sanatorium

Message: Jakie należy spełnić warunki aby otrzymać skierowanie do sanatorium ze zwrotów,po jakim okresie od ostatniego pobytu w sanatorium można ubiegać się o ponowne skierowanie.

Email: Krystyna Ł.

Subject: sanatorium

Message: Wróciłam z sanatorium, po jakim okresie mogę złożyć następny wniosek o leczenie sanatoryjne.

Email: Małgorzatal

Subject: logowanie do przeglądarki skierowań

Message: Dlaczego nie mogę się zalogować w przeglądarce po wpisaniu nr skierowania i daty rok miesiąc i dzień wychodzi komunikat że nie ten format daty

Email: Dagmara

Subject: Sanatorium- składanie wniosków

Message: Witam , mam pytanie po jakim czasie od pobytu w sanatorium w roku 2018 mogę złożyć kolejny wniosek , ponieważ słyszałam że dopiero po roku , tak mi powiedziała lekarka

Email: Jozef K.

Subject: list

Message: Czy w najblizszej perspektywie sa robione ograniczenia w wyjazdach do sanatorium,czy skracanie turnusow,a nawet likwidacja z NFZ wyjazdow?

Email: Małgorzata

 

Subject: W nawiązaniu pytania odnosnie problemu z logowaniem do przeglądarki skierowań

 

Message: Nawiązując do Państwa odpowiedzi na mje pytanie co do sposobu wpisywania daty urodzenia przy logowaniu się do przeglądarki skierowań na leczenie sanatoryjne...zgłaszam problem z zalogowaniem się - przy sposobie wpisania numeru rejestrcyjnego i daty urodzenia wskzanym przez Panstwa - pojawia się komunikat: "Podana data zawiera błędy: nieprawidłowy format". Proszę o odpowiedź w jaki sposób problem ten mogę rozwiązać.

Email: Małgorzta

Subject: logowanie do przeglądarki skierowań

Message: Chciałabym uzyskać informację o mozliwości logowania się do przeglądarki skierowań...
Od dnia wczorajszego zmienił się sposób logowania (tak wynika ze strony na którj należy się logować) - należy obecnie wpisać zamianst kodu z obrazka datę urodzenia w odpowiednim formacie.
Mam problem z zalogowaniem się: po wpisaniu numeru skieowania i daty urodzenia w kolejności: rok miesiąc dzień (łącznie - bez żadnych kropek, myśliników) pojawia się komunikat, że nieprawidłowy format daty i nie dochodzi do zalogowania. Proszę o informację, w jaki sposób należy wpisywać datę urodzenia, bądź aby można było sprawdzić numer w kolejce do sanatorium, ewentulanie jaki jest inny sposób zalogowania się ?