Email: Sz. Piotr

 

Subject: 07-18-68023-9*

 

Message: Dlaczego nie mogę sprawdzić swojej kolejności. Zawsze pokazuje się tekst?. "niedozwolone znaki, nieprawidłowy format.

tekst nie jest zgodny z obrazkiem"

Email: Grażyna Pieprzyk

Subject: sanatorium NFZ

Message: Pisz o wyjaśnienie dlaczego przez ponad 22 miesiące numery w przeglądarce wchodziły po 2500 miesięcznie,a nagła w listopadzie 2018 r. schodzi niewiele nnumerów? Czy w okresie świątecznym wysyłajcie ludzi spoza normalnej kolejki? (...)

Email: Anna

Subject: Sanatoria czas weryfikacji

Message: Witam,14.08.2018r.wysłałam do Państwa skierowanie do sanatorium.Nie otrzymałam jeszcze powiadomienia o nadaniu numeru,jaki jest czas oczekiwania na nadanie numeru.

Email: Karolina S.

Subject: Zapytanie

Message: Witam serdecznie. Chciałam dopytać jak wygląda pobyt matki z dzieckiem w sanatorium. Skierowanie otrzymaliśmy dla dziecka w wieku 4 lat (rocznikiem).
Wiem, że takie dziecko musi jechać z opiekunem. Jakie koszty są związane z takim pobytem w sanatorium?

Email: Małgorzata

Subject: szpital uzdrowiskowy po usunięciu macicy i jajowodów

Message: Dzień dobry, proszę o informację, czy lekarz specjalista, który nie ma podpisanej umowy z NFZ może wystawić skierowanie na leczenie w szpitalu uzdrowiskowym?

Email: Piotr

Subject: rehabilitacja w szpitalu uzdrowiskowym

Message: Osoba z ze schorzeniem G 81 za moment opuści szpital ale jeszcze wymaga rehabilitacji.Co można uczynić by mogła nadal podlegać rehabilitacji w szpitalu uzdrowiskowym. Czy jest lista takich szpitali?

Email: Rybak E.

Subject: brak aktualnych danych na przegladarce

Message: 03-07-2018 dokumenty przesłałem do NFZ a w przegladarce skierowań widnieją ,że zostały zwrócone do poradni do lekarza czy od 03 do 31 to za mało czasu aby widniała który nr jest w kolejce?

Email: Kamila

Subject: senatorium poszpitalne

Message: Witam.W jakim okresie po operacji ortopedycznej mozna skladac wniosek o senatorium.poszpitalne i jakie dokumenty sa potrzebne?Czy lekarz internista moze takze wystawic taki wniosek?Z gory dziekuje za odp.

Email: Pacjent

Subject: leczenie szpitalne

Message: Jaki jest obecnie czas oczekiwania na szpitalne leczenie uzdrowiskowe chorób neurologicznych?

Email: Barbara

Subject: kolejka do sanatorium

Message: Dzień dobry,proszę mi wyjaśnić jakim sposobem kolejka do sanatorium potrafi się zwiększyć z dnia na dzień o kilka osób?I tak w ciągu miesiąca przybędzie tych poza kolejkowych osób kilkadziesiąt,tak niewinnie,jednego dnia 5 ,za parę dni 4 itp.Uzbiera się w ciągu całego miesiąca na tyle,żeby skutecznie blokować miejsca kolejkowiczom.