Email: Roman G.

 

Subject: Złożony wniosek do sanatorium.

 

Message: W końcu maja złożyłem wniosek o skierowanie do sanatorium. Do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. O przyznaniu numeru w kolejce.

Email: EWa

Subject: zmiana terminu do sanatorium

Message: witam dostałam termin do sanatorium lecz termin sanatorium pokrywa mi się z terminem rehabilitacji w poradni rehabilitacyjnej gdzie zapisałam się w lutym czy w tym przypadku mogę prosić o zmianę terminu  sanatorium na póżniejszy?

Email: Marek

Subject: Termin wyjazdu

Message: Otrzymałem skierowanie do sanatorium z terminem wyjazdu pod koniec lipca. Są teraz straszne upały i w związku z moją choroba nie jestem w stanie i nie mogę wychodzić ani ćwiczyć w taką pogodę. Czy mam możliwość przesunięcia wyjazdu o kilka miesięcy?

Email: Nfz

Subject: Sanatorium poszpiyalne

Message: Czy należy się dwukrotny wyjazd do sanatorium po operacji endoprotezy kolana?

Email: Karolina O

Subject: rehabilitacja ogólnoustrojowa z zakwaterowaniem

Message: Witam

Od 1 lipca jest bezpłatny pobyt w szpitalu opiekuna osoby ze znacznym stopniem. Czy tak samo jest w placówkach lecznictwa uzdrowiskowego?

Email: Artur

Subject: Rejestracja

Message: Miesiąc temu wysłałem do NFZ skierowanie do sanatorium. Chciałbym się dowiedzieć jak długo będę czekał na odpowiedź zwrotną o nadanym przy rejestracji numerze na sierowaniu?

Email: Kinga

Subject: szpital czy sanatorium?

Message: Od kilkunastu lat choruje na przewlekłą chorobę. Ostatnie pogorszenie zdrowia miałam w 2017 roku i po pobycie w zwykłym szpitalu odbyłam rehabilitację w szpitalu uzdrowiskowym. Chciałabym teraz ponownie skorzystać z zabiegów (bardzo mi wtedy pomogły. Czy mogę się starać o pobyt w szpitalu uzdrowiskowym czy tylko w sanatorium?

Email: Kasia

Subject: Nr skierowania

Message: Witam. W przypadku wysłania do Państwa skierowania poczta, otrzymuje się od Was zwrotną informację o nr skierowania po 3 miesiącach. Czy w przypadku doręczenia osobiście skierowania do okienka dostanę ten nr od razu?

Email: Tadeusz J.

Subject: Rozpatrywanie wniosków

Message: Witam. Proszę o informację z jakiego okresu są obecnie rozpatrywane wnioski dot. wyjazdów sanatoryjnych.

Email: Małgorzata

 Subject: termin wyjazdu

 Message: Dzień dobry. Złożyłam wniosek o wyjazd sanatoryjny 25.04.2018r. Mój profil to neurologia. Bardzo proszę o określenie najbardziej prawdopodobnego terminu wyjazdu na leczenie.