Email: Dagmara

Subject: Sanatorium- składanie wniosków

Message: Witam , mam pytanie po jakim czasie od pobytu w sanatorium w roku 2018 mogę złożyć kolejny wniosek , ponieważ słyszałam że dopiero po roku , tak mi powiedziała lekarka

Email: Jozef K.

Subject: list

Message: Czy w najblizszej perspektywie sa robione ograniczenia w wyjazdach do sanatorium,czy skracanie turnusow,a nawet likwidacja z NFZ wyjazdow?

Email: Małgorzata

 

Subject: W nawiązaniu pytania odnosnie problemu z logowaniem do przeglądarki skierowań

 

Message: Nawiązując do Państwa odpowiedzi na mje pytanie co do sposobu wpisywania daty urodzenia przy logowaniu się do przeglądarki skierowań na leczenie sanatoryjne...zgłaszam problem z zalogowaniem się - przy sposobie wpisania numeru rejestrcyjnego i daty urodzenia wskzanym przez Panstwa - pojawia się komunikat: "Podana data zawiera błędy: nieprawidłowy format". Proszę o odpowiedź w jaki sposób problem ten mogę rozwiązać.

Email: Małgorzta

Subject: logowanie do przeglądarki skierowań

Message: Chciałabym uzyskać informację o mozliwości logowania się do przeglądarki skierowań...
Od dnia wczorajszego zmienił się sposób logowania (tak wynika ze strony na którj należy się logować) - należy obecnie wpisać zamianst kodu z obrazka datę urodzenia w odpowiednim formacie.
Mam problem z zalogowaniem się: po wpisaniu numeru skieowania i daty urodzenia w kolejności: rok miesiąc dzień (łącznie - bez żadnych kropek, myśliników) pojawia się komunikat, że nieprawidłowy format daty i nie dochodzi do zalogowania. Proszę o informację, w jaki sposób należy wpisywać datę urodzenia, bądź aby można było sprawdzić numer w kolejce do sanatorium, ewentulanie jaki jest inny sposób zalogowania się ?

Email: alicja

Subject: wypadek w sanatorium

Message: w czasie pobytu w krynicy na drugi dzien zlamalam reke. nie mialam  nawet jednego zabiegu.zrezygnowalam i nfz   wystawilo mi skierowanie nowe z okresem oczekiwania 24 miesiace. czy tak powinno

Email: Halina L

Subject: skierowania do sanatorium

Message: Prosze napisac jak długo trzeba czekac na wiadomosc o przyjeciu wniosku o skierowaniu do sanatorium /mineło dwa miesiace/ od wysłania  .
I jaki jest okres oczekiwania na wyjazd
Pozdrawiam i prosze o mozliwa szybka odpowiec

Email: Sz. Piotr

 

Subject: 07-18-68023-9*

 

Message: Dlaczego nie mogę sprawdzić swojej kolejności. Zawsze pokazuje się tekst?. "niedozwolone znaki, nieprawidłowy format.

tekst nie jest zgodny z obrazkiem"

Email: Grażyna Pieprzyk

Subject: sanatorium NFZ

Message: Pisz o wyjaśnienie dlaczego przez ponad 22 miesiące numery w przeglądarce wchodziły po 2500 miesięcznie,a nagła w listopadzie 2018 r. schodzi niewiele nnumerów? Czy w okresie świątecznym wysyłajcie ludzi spoza normalnej kolejki? (...)

Email: Anna

Subject: Sanatoria czas weryfikacji

Message: Witam,14.08.2018r.wysłałam do Państwa skierowanie do sanatorium.Nie otrzymałam jeszcze powiadomienia o nadaniu numeru,jaki jest czas oczekiwania na nadanie numeru.

Email: Karolina S.

Subject: Zapytanie

Message: Witam serdecznie. Chciałam dopytać jak wygląda pobyt matki z dzieckiem w sanatorium. Skierowanie otrzymaliśmy dla dziecka w wieku 4 lat (rocznikiem).
Wiem, że takie dziecko musi jechać z opiekunem. Jakie koszty są związane z takim pobytem w sanatorium?