Email: Rybak E.

Subject: brak aktualnych danych na przegladarce

Message: 03-07-2018 dokumenty przesłałem do NFZ a w przegladarce skierowań widnieją ,że zostały zwrócone do poradni do lekarza czy od 03 do 31 to za mało czasu aby widniała który nr jest w kolejce?

Email: Kamila

Subject: senatorium poszpitalne

Message: Witam.W jakim okresie po operacji ortopedycznej mozna skladac wniosek o senatorium.poszpitalne i jakie dokumenty sa potrzebne?Czy lekarz internista moze takze wystawic taki wniosek?Z gory dziekuje za odp.

Email: Pacjent

Subject: leczenie szpitalne

Message: Jaki jest obecnie czas oczekiwania na szpitalne leczenie uzdrowiskowe chorób neurologicznych?

Email: Barbara

Subject: kolejka do sanatorium

Message: Dzień dobry,proszę mi wyjaśnić jakim sposobem kolejka do sanatorium potrafi się zwiększyć z dnia na dzień o kilka osób?I tak w ciągu miesiąca przybędzie tych poza kolejkowych osób kilkadziesiąt,tak niewinnie,jednego dnia 5 ,za parę dni 4 itp.Uzbiera się w ciągu całego miesiąca na tyle,żeby skutecznie blokować miejsca kolejkowiczom.

Email: nfz łódz

Subject: sanatorium

Message: czy mogę zrezygnować z sanatorium i jakie poniosę konsekfencje bez podania przyczyny

Email: Aneta K

Subject: Czas oczekiwania

Message: Dzień dobry,chciałabym się spytać, jak długi jest czas oczekiwania na sanatorium w górach (konkretnie Krynica, Szczawnica). Mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa od 6 lat rehabilitacja w poradni. Mieszkam w Łodzi.

Email: Anna_B

Subject: Zapłata za zabiegi w sanatorium

Message: Dzień dobry, przez 8 lat wyjeżdżałam komercyjnie na zabiegi do sanatorium. W tym roku pogorszyła się moja sytuacja finansowa. Czy w związku z tym jest możliwość abym ja zarezerwowała sobie sanatorium wraz z noclegami i wyżywieniem a NFZ zapłaciłby za zabiegi? Chciałabym nadmienić, że często lekarz rodzinny pytał mnie czy nie chcę skorzystać z sanatorium, ale wiem, że terminy są takie, że nie zawsze będę mogła skorzystać (chodzi o charakter pracy, gdzie pracodawca nie zawsze może dać mi wolne na takie leczenie).
Pozdrawiam serdecznie Anna

Email: Aga

Subject: skrocenie pobytu

Message: Moj pobyt w sanatorium ma sie zwkonczyc 27 grudnia. Wiadomo ze w swieta nie ma zabiegow. Czy jest mozliwosc skrocenia pobytu do 24 grudnia?

Email: Ewa

Subject: czas oczekiwania

Message: Witam! Wysłałam skierowanie do sanatorium i po 2 miesiącach otrzymałam odpowiedz ze muszę uzupełnić jeszcze pewne dane medyczne. Ponownie wysłałam skierowanie z uzupełnieniem i czekam teraz na ocenę lekarza. Czy znów będę musiała czekać kolejne dwa miesiące?

Email: Maria

Subject: zwroty

Message: Mam nr w kolejce do sanatorium. Chcialabym jednak dostac sie do konkretnego sanatorium. Czy w ramach zwrotow moge sie dopytywac o wolne miejsce w tym sanatorium czy tez ze zwrotow mozna korzystac tylko aby szybciej wyjechac i nie mozna wybrac miejsca? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.