Email: Paulina

Subject: Ubezpieczenie

Message: Witam. Czy będąc na zwolnieniu lekarskim po ustaniu zatrudnienia mogę przebywać w szpitalu i mieć operację na NFZ? Czy będę musiała opłacić sama?

Email: Weronika

 Subject: Objęcie ubezpieczeniem

 Message: Witam w listopadzie wysłałam zapytanie o status ubezpieczenia ponieważ w ewuś zaznaczam się na czerwono a mama zgłosiła mnie do ubezpieczenia w zakładzie pracy, ponieważ jeszcze się uczę w technikum. Do wniosku który do Państwa wysłałam dołączyłam wszystkie stosowne załączniki potwierdzające ubezpieczenie. Minęło dużo czasu a ja nie dostałam żadnej odpowiedzi od Państwa.

Email: Monika

Subject: Ubezpieczenie

Message: Czy istnieje mozliwosc zgloszenia czlonka rodziny z data wstecz jesli czlonek rodziny nigdy wczesniej nie byl zgloszony do ubezpieczenia osoby jako czlonek rodziny ???

Email: Aleksandra N.

Subject: Nowa ustawa ?

Message: Witam. Piszę z zapytaniem czy system EWUŚ nadal obowiązuje i czy przy rejestracji do poradni specjalistycznej konkretnie do hospicjum domowego pacjent musi posiadać ważny dokument potwierdzający opłacanie składek ubezpieczenia zdrowotnego?

Email: Marek

Subject: Ewuś a obcokrajowiec

Message: Witam, zatrudniam obcokrajowca. Zgłosiłem go po numerze paszportu. Czy placówka medyczna może sprawdzić obcokrajowca po numerze paszportu w systemie ewuś?

Email: NFZ

Subject: zaswiadczenie

Message: czy zaświadczenie o tym ze dziecko jest ubezpieczone musi odebrać osobiście matka. Dziekuje za odpowiedz

Subject: zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego, zapewnienie choremu bezpłatnej opieki zdrowotnej

Email: Maria K.

Subject: zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego, zapewnienie choremu bezpłatnej opieki zdrowotnej

Email: ann

Subject: ubezpieczenie dobrowolne

Message: Jeżeli chce podpisać umowę o dobrowolne ubezpieczenie  od 13 lipca to opłata dodatkowa wynosi jeszcze 840,38 zł czy już jest podana nowa?


Email: Anna D.

Subject: Ubezpieczenie dziecka w dniu wypadku

Message: Czy dziewczynce ( w wieku 1 roku i 7 miesięcy) przysługuje ubezpieczenie z NFZ, jeżeli została zgłoszona do ubezpieczenia przez pracująca babcie w tym samym dniu, w którym uległa wypadkowi? Chodzi mi o wezwanie karetki i 5 dni leczenie szpitalnego?