Drukuj

 

Od września Narodowy Fundusz Zdrowia ruszył z akcją pod hasłem „NFZ bliżej pacjenta”.

 

Przez najbliższe miesiące mieszkańcy naszego województwa będą mogli sprawy związane z usługami świadczonymi przez NFZ załatwić bliżej swojego miejsca zamieszkania!

 

Aby zapewnić mieszkańcom województwa łódzkiego zamieszkującym z dala od siedziby NFZ w Łodzi i jego delegatur lepszy dostęp do usług świadczonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, ŁOW NFZ podjął współpracę ze starostwami powiatowymi, burmistrzami miast, ale i Uniwersytetami Trzeciego Wieku i organizacjami pacjenckimi.

 

W ramach podjętych działań w mniejszych miejscowościach na terenie naszego województwa będzie się można spotkać z ekspertami z ŁOW NFZ przy mobilne stanowiskach obsługi.

 ikp 

 

profil

 

Na stoisku NFZ będzie można potwierdzić profil zaufany, a także założyć Internetowe Konto Pacjenta (IKP), które umożliwia:

 

Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad, m.in. na temat świadczeń dla osób niepełnosprawnych, lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji leczniczej, wyrobów medycznych. Będą również mogli wypełnić wniosek na Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

HARMONOGRAM MOBILNYCH STANOWISK:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: Rzecznik prasowy