Drukuj

Senioralia

 

Już 15 maja wystartuje kolejna edycja Łódzkich Senioraliów – dwóch tygodni wydarzeń dla seniorów organizowanych przez Miasto Łódź we współpracy z instytucjami i organizacjami pozarządowymi.

 

Miejskie Centrum Medyczne im. Dr Karola Jonschera w Łodzi serdecznie zaprasza na spotkania organizowane w ramach Senioraliów.

 

VII ŁÓDZKIE SENIORALIA na terenie Szpitala im. H. Jordana ul. Przyrodnicza 7/9 22 maja oraz 29 maja 2021 w godz. 10.00 – 13.00, w programie:

  

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza wszystkich Seniorów do specjalnego mobilnego stanowiska, przy którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat programów profilaktycznych, finansowanych przez NFZ oraz otrzymać materiały informacyjne przypominające o regularnym wykonywaniu badań. Będzie również można dowiedzieć się wszystkiego o szczepieniach przeciwko COVID-19.

 

Bezpłatne konsultacje i badania lekarskie w ramach akcji profilaktyki onkologicznej
na terenie Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej (ul. Paderewskiego 4)

 

Samorząd województwa łódzkiego zaprasza na nową akcję profilaktyki onkologicznej, w ramach której lekarze ze Szpitala im. Kopernika w Łodzi przeprowadzą bezpłatne konsultacje i badania.

 

W ostatnim czasie wszystko zostało zdominowane przez COVID, ale nikt nie zapomniał o tym, że są inni pacjenci, którzy też muszą się leczyć – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego. - Kwestia nowotworów jest absolutnie najpoważniejsza i nie może czekać.

 

W soboty 22 maja, 29 maja oraz 12 czerwca w godz. 9:00-14:00 lekarze onkolodzy będą udzielać bezpłatnych porad z zakresu:

 

W razie konieczności, uczestnicy akcji otrzymają na konsultacjach skierowania na dalsze badania.

Uwaga! Na badania obowiązywały zapisy. Jak informuje organizator Szpital Kopernika w Łodzi wszystkie miejsca są już zajęte przez pacjentów.

Na stoisku Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ będzie można:

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Źródło: Zespół Profilaktyki Zdrowotnej