Drukuj

40

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych zapraszają w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia 2021 r. od godz. 14 na piknik zdrowotny z bezpłatnymi badaniami profilaktycznymi oraz konsultacjami z lekarzami specjalistami i ekspertami.

Piknik będzie towarzyszył biegowi charytatywnemu pod hasłem „Polej Beton”. Bieg jest drugim z cyklu na rzecz budowy Wyjątkowego Domu dla osób z zaburzeniami psychicznymi i chorobą Alzheimera. Wydarzenie odbędzie się nad Stawami Stefańskiego w Łodzi.

 

Stawy Stefańskiego,
Łódź niedziela 29.08.2021 r.
od godz. 14,
okolice placu zabaw

 

40 plus

 

Wyjątkowy Dom to trzy małe kameralne placówki (ok. 30-35 miejsc w każdej z nich) powstające na terenie dawnej szkoły przy ul. Municypalnej 4 w Łodzi.

Będzie on pełnił trzy podstawowe funkcje: pielęgnacyjno-opiekuńczą, aktywizacyjną i usamodzielniającą dla osób długotrwale chorujących psychicznie.

 

W dniu 29.08.2021 odbędzie się bieg charytatywny pod hasłem „Polej Beton”. Bieg jest drugim z cyklu na rzecz budowy Wyjątkowego Domu.

W ramach imprezy planowany jest m.in. :

W trakcie biegu można biec, biec z psem, maszerować (również z kijkami nordic walking), uprawiać slow jogging lub jechać na wózku inwalidzkim – każda forma aktywności będzie mile widziana.

Informacje dotyczące regulaminu oraz zapisów : www.times4s.pl

 

Stoisko Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

 

Dodatkowo dla wszystkich odwiedzających czekają inne atrakcje:

 

Więcej informacji na temat PROFILAKTYKA 40+

 Wyjątkowy dom

Więcej na temat projektu na stronie www.wyjatkowydom.org.pl

 

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej