Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi i Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zapraszają na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych organizowany pod hasłem "Żyj aktywnie".

ZUS

  

Niepełnosprawni 042019 1

  

W dniu 17 maja 2019 r. w I Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Zamenhofa 2 w Łodzi będzie można skorzystać z darmowych spotkań z ekspertami, konsultacji lekarskich czy porad specjalistów.

 

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ przygotował dla wszystkich specjalne stanowisko, na którym będzie można porozmawiać z konsultantami Funduszu między innymi na temat:

  • leczenia sanatoryjnego;
  • dodatkowych uprawnień przysługujących osobom z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności;
  • rehabilitacji oraz innych świadczeń finansowanych przez NFZ;

 

Niepełnosprawni 042019 NFZ

 

Pokażemy również, jak skorzystać z serwisu dietetycznego NFZ, czyli portalu, na którym nieodpłatnie można otrzymać diety (zbilansowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb) z rozpisanymi posiłkami na 14 dni.

 

Przygotowaliśmy także sporo materiałów edukacyjno-informacyjnych w ramach prowadzonej przez MZ i NFZ kampanii „Planuję długie życie”.

 

ŁOW NFZ zaprasza również na swoje stanowisko do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas organizowanego Dnia Osób z Niepełnosprawnością w dniu 17 maja w godzinach 10 - 13 specjaliści z ŁOW NFZ odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z e-receptą, IKP czy też świadczeniami  w ramach ubezpieczenia.

 

Na każdego zainteresowanego czeka drobny upominek!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Źródło: Rzecznik Prasowy