NFZ Logo Bliżej

 

W najbliższą środę, 11 grudnia,
Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia
zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań i porad

  #ŚRODA Z PROFILAKTYKĄ

  

Przez cały listopad na sali obsługi w Łodzi można spotkać się z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji działających na rzecz pacjentów i ekspertami w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

 

To doskonała okazja, aby przy okazji załatwiania spraw w NFZ porozmawiać ze specjalistami m.in. na temat profilaktyki i zdrowego odżywiania, a także skorzystać z badań diagnostycznych takich jak badanie poziomu cukru we krwi, czy badanie poziomu ciśnienia tętniczego. Jeśli planują Państwo wizytę na sali obsługi, zaplanujcie ją na środę!

 

godz. 9-16 – bezpłatne badania profilaktyczne: badanie poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia, analiza BMI, analiza jakości skóry.

 godz. 9-12 Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka - wolontariuszki Stowarzyszenia Łódzkiego Klubu Amazonka udzielają porad z zakresu profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy. Dzielą się też praktyczną wiedzą z zakresu wyboru protezy piersi. Opowiadają o własnych doświadczeniach w leczeniu obrzęków limfatycznych. Amazonki podpowiadają, jak samodzielnie badać piersi.

 

Każdy, kto nas odwiedzi i skorzysta z badań otrzyma 7-dniowy jadłospis diety DASH z portalu diety.nfz.gov.pl i kultową torbę NFZ.

 

Serdecznie zapraszamy!