Informujemy, że od 23 marca 2015 r. w Portalu Personelu Medycznego (CLO_WL) zostanie uruchomiona funkcjonalność umożliwiająca definiowanie użytkowników dodatkowych.

Szczegółowa instrukcja dotycząca wyżej wskazanej funkcji opisana została w dokumentacji Portalu Personelu Medycznego w rozdziale „4.4.2 Zarządzanie kontami użytkowników” – str. 23-26.

Ważne zasady dotyczące logowania:

  • jeśli do Portalu logować się będzie lekarz (użytkownik główny), to będzie musiał podać wyłącznie nazwę użytkownika (swój pesel) i hasło;
  • jeśli do Portalu logować się będzie użytkownik dodatkowy, to będzie musiał podać kod personelu lekarza, który zakładał to konto, nazwę użytkownika  nadaną przez lekarza i hasło;
  • każdy dodatkowy użytkownik Portalu Personelu Medycznego musi mieć unikalny identyfikator (kod personelu lekarza tworzącego konto dodatkowe w ramach swojego profilu plus nazwa użytkownika) w całym Portalu Personelu Medycznego.  Oznacza to, że jeżeli dana osoba będzie pracować dla wielu lekarzy (będzie ich użytkownikiem dodatkowym), podczas logowania do systemów (Portal Personelu, system eWUŚ, system DiLO) będzie musiała posługiwać się odpowiednim kodem personelu związanym z danym lekarzem.

kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 42 275 49 88, 42 275 49 89

źródło: Wydział Informatyki