Logo Wlącz się do walki z koronawirusem - 539 145 915

 

Apel Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego

 

Wychodząc naprzeciw sytuacji epidemicznej i kierując się odpowiedzialnością za nasze wspólne bezpieczeństwo, uprzejmie informuję o akcji: „Włącz się do walki z koronawirusem – zgłoś się pod numerem telefonu 539 145 915”.

 

Działanie, polegające na uruchomieniu linii specjalnej, adresowane jest do wszystkich przedstawicieli personelu medycznego, dla których solidarność i chęć niesienia pomocy chorym oraz opieki nad zakażonymi mieszkańcami stanowią dewizę do pokonania pandemii. Dla których hart ducha i profesjonalizm oraz umiejętność radzenia sobie w nieoczekiwanych warunkach, nie pozwalają na poddanie się Covid-19.

 

Znając Państwa dotychczasowe zaangażowanie i wyrażając najwyższe uznanie w przeciwdziałanie epidemii koronawirusa jestem przekonany, że upowszechniając na stronach internetowych lub profilach społecznościowych jednostek i samorządów środowisk medycznych informację o numerze telefonu 539 145 915, będziemy mogli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Ufam, że zgłaszający się przedstawiciele personelu medycznego umocnią nasze wspólne wysiłki w walce z Covid-19.

 

Tobiasz Bocheński

Wojewoda Łódzki

Źródło: Łódzki Urząd Wojewódzki

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Włącz się do walki z koronawirusem.pdf)Włącz się do walki z koronawirusem.pdf 198 kB